Cuma, Haziran 15

St. Petersburg'da en sevdiğim restoran


5 günlük St. Petersburg maceramızın bugün sonuna geldik. 7de uçağımız kalkıyor. Buradayken Rus, Gürcü, ve uluslararası yemek servis eden yerlerde yemek yedik. Çok sayıda sushici var, daha onu deneyemedim, belki bu öğlen..Ama şu ana kadar en sevdiğim restoran: Chipollino'ydu. çok tatlı bir italyan restoran'dı ve sonunda biraz comfort food yeme isteğimi tamamen tatmin etti! yolunuz St. Petersburg'a düşerse mutlaka uğrayın!!!

Salı, Haziran 12

St. Petersburg'dan sevgilerle..

Beyaz geceler gerçekten çok enteresan bişeymiş! Gece 12'de bile akşam 6 gibi hava.. Gerçi yagmur yağıyor, o braz sinir ama gece 11'de sokaklarda dolaşmak çok güzel yagmura rağmen..  Herkes sokaklarda, ama biz bütün gün toplantıda olduğumuz için ancak gece gezebiliyoruz..
Sonradan daha detaylı açıklamalar yazarım.. Toplantıya geri dönüyorum şimdi!

Perşembe, Haziran 7

Yaz geldi, yaz!

Hem de sanki yıllar süren bir kışın ardından geldi! Yani aslında tam da gelemedi, hala soğuk, hava daha yazlıkları giymeye çok uygun değil - her gün yağmur yağıyor... Ama olsun, haziran oldu yaa, olsun.. Psikolojisi düzeliyor insanın..

Haftaya St. Petersburga gidiyorum 1 haftalığına. Ondan bir hafta sonra da Bodrum'a gidiyorum 4 günlüğüne.. Zaten sonra da yaz gelmiş olacak! Yanmış olacağım, krem bikinimi giymeye iyice hazır olacağım..

Başka bir değişiklik de var ufukta, bakalım.. Olmasını çok istiyorum, umarım olur! Olunca yazarım!

İşte böyle, haftaya St. Petersburg'dan canlı yayın yapar arayı kaparım artık...